Łóżko Honey 2 Dąb

Łóżko Honey 2 Dąb

Honey z klejonego drewna dębowego, istnieje możliwość wykonania w drewnie bukowym i dębowym – zależnie od Twoich wymagań. Tapicerowany zagłówek obito przyjemną w dotyku tkaniną, doskonale sprawdzi się jako oparcie podczas poranków z książką, czy laptopem.

Sprawdź
Łóżko tapicerowane Azardi Alabama

Łóżko Alabama

Ponadczasowy styl, dopracowane szczegóły, możliwość różnej kolorystyki i piękne wykończenie wezgłowia sprawiają, że łóżko idealnie wpasowuje się w sypialnię o każdym stylu.

Sprawdź
Lóżko Azardi Kalifornia

Łóżko Kalifornia

Stylowe łóżko o idealnych kształtach, które sprawdzi się w sypialni o każdym stylu. Kalifornia cechuje się prostymi a zarazem niebanalnymi kształtami.

Sprawdź

Współpraca

Dystrybutorzy

Prowadzisz własny salon/sklep lub masz zamiar go otworzyć. Chciałbyś wzbogacić swoją ofertę naszymi produktami?

Hotele, Pensjonaty, Apartamenty, Restauracje, Kawiarnie, Bary…

Profesjonalnie dobrane elementy wyposażenia pokoi hotelowych tworzą jego niepowtarzalny klimat i unikalną atmosferę. Powinny być przy tym bardzo funkcjonalne i wygodne. Jesteśmy producentem nowoczesnych łóżek i materacy. Oferujemy Państwu szeroki asortyment starannie dobranych przez nas łóżek, sof, materacy, foteli, puf, ścianek tapicerowanych. Wykonujemy indywidualne projekty oraz łóżka na wymiar. Naszymi produktami wyposażamy obiekty noclegowe: hotele, apartamenty, restauracje, kawiarnie, bary. Zamówione meble dostarczamy w uzgodnionym terminie, na wskazane miejsce. Mamy własną ekipę montażową oraz możliwość pomocy przy wniesieniu.

Formularz Kontaktowy