Łóżko Honey 2 Dąb

Łóżko Honey 2 Dąb

Honey z klejonego drewna dębowego, istnieje możliwość wykonania w drewnie bukowym i dębowym – zależnie od Twoich wymagań. Tapicerowany zagłówek obito przyjemną w dotyku tkaniną, doskonale sprawdzi się jako oparcie podczas poranków z książką, czy laptopem.

Sprawdź
Łóżko tapicerowane Azardi Alabama

Łóżko Alabama

Ponadczasowy styl, dopracowane szczegóły, możliwość różnej kolorystyki i piękne wykończenie wezgłowia sprawiają, że łóżko idealnie wpasowuje się w sypialnię o każdym stylu.

Sprawdź
Lóżko Azardi Kalifornia

Łóżko Kalifornia

Stylowe łóżko o idealnych kształtach, które sprawdzi się w sypialni o każdym stylu. Kalifornia cechuje się prostymi a zarazem niebanalnymi kształtami.

Sprawdź

Dostawa

    Przygotowaliśmy dla Państwa 3 formy odbioru zamówionych towarów:

  • Dostawa bez wniesienia – 150zł
  • Dostawa z montażem od 199 zł – Dostarczamy meble pod podany adres. Klient musi zapewnić osobę do pomocy przy wniesieniu mebla. Po wniesieniu towar jest rozpakowany oraz montowany przez nas, we wskazanym przez klienta miejscu. W celu wybrania tej opcji prosimy o kontakt telefoniczny.
  • Odbiór własny w magazynie – Odbiory własne mogą być realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Adres: ul. Mroczeń 93, 63-604 Baranów.
  • Dostępne w 48h:

  • Produkt dostępny w 2 dni robocze od momentu zamówienia. Odbierz go osobiście z naszego magazynu lub zamów z dostawą. Dostawa zamówienia: 7 do 14 dni roboczych.