Łóżko Honey 2 Dąb

Łóżko Honey 2 Dąb

Honey z klejonego drewna dębowego, istnieje możliwość wykonania w drewnie bukowym i dębowym – zależnie od Twoich wymagań. Tapicerowany zagłówek obito przyjemną w dotyku tkaniną, doskonale sprawdzi się jako oparcie podczas poranków z książką, czy laptopem.

Sprawdź
Łóżko tapicerowane Azardi Alabama

Łóżko Alabama

Ponadczasowy styl, dopracowane szczegóły, możliwość różnej kolorystyki i piękne wykończenie wezgłowia sprawiają, że łóżko idealnie wpasowuje się w sypialnię o każdym stylu.

Sprawdź
Lóżko Azardi Kalifornia

Łóżko Kalifornia

Stylowe łóżko o idealnych kształtach, które sprawdzi się w sypialni o każdym stylu. Kalifornia cechuje się prostymi a zarazem niebanalnymi kształtami.

Sprawdź

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Każdy produkt firmy Azardi produkowany jest na zamówienie, nie przyjmujemy zwrotu zamówionego towaru, ponieważ przedmiot jest rzeczą nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (rozdz. 8 regulaminu pkt. 4 akapit 3).

Reklamacje

Reklamacje prosimy kierować w formie pisemnej na adres:

Azardi S.C.

Mroczeń 93, 63-604 Baranów

lub adres e-mail: kontakt@azardi.pl

  • Mogą Państwo skorzystać z wzoru reklamacji, ale nie jest to warunkiem rozpatrzenia reklamacji.
  • W przypadku stwierdzenia, że przesyłka z Towarem jest naruszona, doznała ubytku lub uszkodzenia, prosimy niezwłocznie (nie później niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki) poinformować nas o tym. Takie działanie umożliwi dochodzenie roszczeń od przewoźnika. Nie jest to warunkiem rozpatrzenia reklamacji.
  • Reklamacja powinna zawierać szczegółowy opis problemu i żądanie Klienta, ewentualnie także dokumentację fotograficzną.
  • Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 30 dni.
  • Szczegółowy opis prawny można przeczytać w Polityce poprawności.

Gwarancja

  • Na wszystkie produkty w naszym sklepie udzielamy 2 letniej gwarancji.